Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych.
Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Polityka Prywatności    Polityka Cookies AKCEPTUJĘ
 
bip.gov.pl
RSS
A A A K
SmodBIP

Ogłoszenia

ZAPYTANIE OFERTOWE „DOSTAWA ENERGII CIEPLNEJ DLA MIEJSKIEJ BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ W RUDZIE ŚLĄSKIEJ. BUDYNEK BIBLIOTEKI CENTRALNEJ”

Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rudzie Śląskiej zgodnie z Regulaminem zakupu środków i usług do 30 000 euro w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Rudzie Śląskiej, zaprasza do składania ofert na dostawę energii cieplnej do Biblioteki Centralnej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rudzie Śląskiej, mieszczącej się pod adresem 41-710 Ruda Śląska ul. Dąbrowskiego 18.

 1. Oferty wg załączonego wzoru należy składać w sekretariacie MBP pod wskazanym wyżej adresem lub drogą mailową na adres biblio@r-sl.pl
 2. Termin składania ofert upływa 21.12.2018 r. do godz. 15:00.
 3. Podpisanie umowy nastąpi najpóźniej 28.12.2018 r. w siedzibie Zamawiającego. Zamawiający zastrzega sobie prawo do miesięcznego okresu wypowiedzenia umowy.
 4. Przedmiotem zamówienia jest dostawa ciepła do budynku Biblioteki Centralnej MBP w Rudzie Śląskiej (917 m2 powierzchni) wraz z zapewnieniem odpowiedniej infrastruktury i instalacji.
 5. Dostawa i odbiór ciepła odbywać się będą na warunkach aktualnie obowiązujących przepisów, a w szczególności prawa energetycznego. Dostawca dostarcza energię cieplną w oparciu o zapisy umowy, zobowiązany jest do utrzymania właściwej temperatury zgodnie z obowiązującymi standardami.
 6. Przygotowanie oferty:
  W odpowiedzi na zapytanie Dostawca podaje wartość netto dla 1 m2:
  • opłaty stałej płatnej przez 12 miesięcy,
  • opłaty za sezon grzewczy płatny od X-IV.
  W przypadku składania oferty przez pełnomocnika, oferent zobowiązany jest złożyć stosowne pełnomocnictwo do reprezentowania firmy w jego imieniu.
  Do oferty należy dołączyć aktualny wyciąg KRS. Wyciąg jest ważny 6 miesięcy od daty wystawienia.
 7. Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany terminów rozpoczęcia i zakończenia okresu grzewczego w zależności od warunków pogodowych.
 8. Wszelkie informacje dotyczące zaproszenia do składania ofert można uzyskać pod nr telefonu 32/2420-586 (Marcin Kucharczyk wew. 41).
 9. Umowa będzie obowiązywać od 01.01.2019 r. do 31.12.2019 r.

Do pobrania:
Zapytanie ofertowe "Dostawa energii cieplnej dla Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rudzie Śląskiej. Budynek Biblioteki Centralnej".DOC (36 KB),
CO-wzór formularza ofertowego.DOC (28 KB)Opublikował: Longina Kroker
Publikacja dnia: 07.12.2018
Podpisał: Longina Kroker
Dokument z dnia: 07.12.2018
Dokument oglądany razy: 9 479