Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych.
Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Polityka Prywatności    Polityka Cookies AKCEPTUJĘ
 
bip.gov.pl
RSS
A A A K
SmodBIP

Ogłoszenia

ZAPYTANIE OFERTOWE na „USŁUGI SPRZĄTANIA BUDYNKÓW
NALEŻĄCYCH DO MBP W RUDZIE ŚLĄSKIEJ”

Miejska Biblioteka Publiczna w Rudzie Śląskiej, zaprasza do składania ofert na usługi kompleksowego sprzątania budynków filii nr 21 przy ul. Grzegorzka 8, Biblioteki Ficinus przy ul. Pawła Kubiny 24 oraz hali Stacji Biblioteka przy ul. Dworcowej 33 należących do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rudzie Śląskiej.

 1. Oferty wg załączonego wzoru należy składać w sekretariacie MBP 41- 709 Ruda Śląska, ul.Dworcowa 33 lub drogą mailową na adres biblio@r-sl.pl
 2. Termin składania ofert upływa 02.12.2022 r. do godz. 15:00.
 3. Przedmiotem zamówienia są usługi kompleksowego sprzątania a dodatkowo w sezonie zimowym odśnieżania w następujących lokalizacjach:
  • budynki Biblioteki Ficinus (289 m²) zlokalizowane przy ul. Pawła Kubiny 24, sprzątanie pomieszczeń i korytarzy, odkurzanie, mycie przedmiotów znajdujących się w sprzątanych pomieszczeniach tj. mebli, lamp biurowych, wyłączników, koszy na śmieci, parapetów okiennych, drzwi, itp., sprzątanie i dbanie o czystość w toaletach. Utrzymywanie czystości w okresie letnim obejścia wokół budynku, a w okresie zimowym odśnieżanie i zapobieganie śliskości chodnika przed frontem budynku. Wszystkie usługi świadczone 6 dni w tygodniu (w okresie zimowym odśnieżanie i zapobieganie śliskości chodnika przed frontem budynku – 7 dni w tygodniu).
  • hali Stacji Biblioteka przy ul. Dworcowej 33 w Rudzie Śląskiej oraz sanitariatów publicznych zlokalizowanych w budynku (razem 235 m²), utrzymywanie czystości w okresie letnim obejścia wokół budynku, a w okresie zimowym odśnieżanie i zapobieganie śliskości chodnika przed frontem budynku. Usługi świadczone 7 dni w tygodniu w godzinach porannych.
  • budynek Filii nr 21 (542 m²) zlokalizowany przy ul. Grzegorzka 8, sprzątanie pomieszczeń i korytarzy, odkurzanie mebli, mycie przedmiotów znajdujących się w sprzątanych pomieszczeniach tj. mebli, lamp biurowych, wyłączników, koszy na śmieci, parapetów okiennych, drzwi, itp., sprzątanie i dbanie o czystość w toaletach . Utrzymywanie czystości w okresie letnim obejścia wokół budynku, a w okresie zimowym odśnieżanie i zapobieganie śliskości chodnika przed frontem budynku. Wszystkie usługi świadczone 6 dni w tygodniu w godzinach porannych.
 4. Wycena powinna obejmować wykonanie usługi własnym sprzętem i za pomocą własnych środków czyszczących.
 5. W celu prawidłowego sporządzenia oferty, zaleca się dokonać wizji obiektów oraz uzyskać wszystkie niezbędne informacje co do ryzyka, trudności i wszelkich innych okoliczności jakie mogą wystąpić w trakcie realizacji umowy.
 6. Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany zakresu, terminów rozpoczęcia i zakończenia świadczenia usług sprzątania w ww. lokalizacjach.
 7. Wszelkie informacje dotyczące zaproszenia do składania ofert można uzyskać pod nr telefonu 32/2420-586 (Marcin Kucharczyk wew. 41).

Do pobrania:
Zapytanie ofertowe na „Usługi sprzątania budynków należących do MBP w Rudzie Śląskiej”.doc (36 KB),
Zapytanie ofertowe na „Usługi sprzątania budynków należących do MBP w Rudzie Śląskiej”.docx (20 KB),
Zapytanie ofertowe na „Usługi sprzątania budynków należących do MBP w Rudzie Śląskiej”.pdf (432 KB),
Wzór formularza ofertowego.doc (24 KB),
Wzór formularza ofertowego.docx (12 KB),
Wzór formularza ofertowego.pdf (392 KB),Opublikował: Karolina Zajmała
Publikacja dnia: 22.11.2022
Podpisał: Karolina Zajmała
Dokument z dnia: 22.11.2022
Dokument oglądany razy: 28 971